Procedura krok po kroku

Zdjęcie
  1. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku zamieszcza ofertę miejsca praktyki w Centralnej Bazie Ofert Pracy na stronie www.oferty.praca.gov.pl .
  2. Uczelnia/student korzystając z wyszukiwarki może dokonywać wyboru interesującej oferty praktyki.
  3. Zainteresowany ofertą miejsca praktyki student kontaktuje się ze swoją uczelnią wskazując na preferowane miejsce praktyki. 
  4. Uczelnia kontaktuje się  z Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Gdańsku celem pozyskania dla studenta oferowanego miejsca praktyki.
  5. Uczelnia przesyła do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku  indywidualne skierowanie wraz z programem praktyki dla studenta. 
  6. W przypadku uzgodnienia miejsca praktyki uczelnia podpisuje porozumienie z Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Gdańsku na realizację praktyki dla studenta.
  7. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku realizuje uzgodnioną praktykę zgodnie z jej programem. 
  8. Po zakończeniu praktyki Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku wystawia studentowi zaświadczenie o ukończeniu praktyki studenckiej.
  9. Uczelnia dokonuje oceny przebiegu praktyki na formularzu i przekazują go do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku.
  10. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku po zakończeniu praktyki może zwrócić się do studenta o ocenę przebiegu praktyki.

metryczka


Wytworzył: Joanna Gawrońska (21 maja 2015)
Opublikował: Wojciech Zalewski (21 maja 2015, 15:57:24)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 3276