Badanie próbek dostarczanych do badań laboratoryjnych podczas stanu zagrożenia epidemicznego dotyczącego zakażeń wirusem SARS-CoV-219.03.2020

Badanie próbek dostarczanych do badań laboratoryjnych podczas stanu zagrożenia epidemicznego dotyczącego zakażeń wirusem SARS-CoV-2

19.03.2020

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego dotyczącego zakażeń wirusem SARS-CoV-2, proszę o zminimalizowanie ilości próbek dostarczanych  do badań laboratoryjnych. Szczególnie dotyczy to próbek usługowych, których badanie nie jest pilne.

Jednocześnie informuję, że Zakład Higieny Weterynaryjnej w Gdańsku wykonuje badania dostarczonych próbek. Zmiany reorganizacyjne dotyczą przyjmowania próbek do badań laboratoryjnych w Punkcie Przyjęcia Próbek ZHW ul. Kartuska oraz ul. Kaprów.

  • Przed dostarczeniem próbek do badań proszę (w miarę możliwości) o telefoniczne ustalenie ich ilości, czasu dostarczenia,  oraz przekazanie wszelkich istotnych informacji na ich temat właściwej Pracowni.
  • Proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na właściwe opakowanie przywożonych próbek.
  • Osoby przywożące próbki nie będą wpuszczane na teren zakładu.

metryczka


Wytworzył: Agnieszka Arendt (19 marca 2020)
Opublikował: Wojciech Zalewski (9 kwietnia 2020, 15:00:54)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 43